HOKUTORYU ESPOON SYYSKAUSI ALKAA

Hokutoryu Ju-jutsu Espoon syyskausi on pyörähtänyt käyntiin. Kaikki uudet ja vanhat harrastajat mukaan hyvän harrastuksen pariin!
Peruskursseille mahtuu vielä.

Seuramme KICK-OFF on perjantaina 25.8. klo 20-21. Tarjoamme KAIKILLE seuran harjoittelijoille (lajista riippumatta) ylimääräisen lyönti- ja potkuharjoituksen hintaan 5 Eur (maksetaan käteisellä treenin yhteydessä). Treenit vetää Pasi Luokkala (musta vyö potkunyrkkeilyssä). Treenin jälkeen halukkaat täysi-ikäiset treenaajat kokoontuvat treenipaikan vieressä olevaan ravintolaan jatkamaan kamppailuaiheista iltaa.

Varmista paikkasi omassa harjoitusryhmässä, maksamalla syyskauden harjoitusmaksu verkkokaupassammehttps://myntsecurity.mycashflow.fi/product/101/harjoitusmaksu--syksy-2017--sisaltaa-kaikki-lajit-vain-espoo  

Syyskauden harjoitusmaksun lisäksi, jokainen keltaisen vyön suorittanut harrastaja maksaa Hokutoryu Espoo ry:n vuosijäsenmaksun (25€). Yhdistyksen vuosijäsenmaksu maksetaan tilille:

Hokutoryu Ju-Jutsu Espoo ry, HELSFIHH

FI20 4055 0012 1366 40

Merkitse viestikenttään nimesi.

Suoritetut maksut merkitään harjoituskorttiin.

Seuran kunniajäsenet ovat vapautettuja kaikista em. maksuista.

Maksut suoritetaan tietenkin ennen harjoittelua!

Haasta itsesi!

Tervetuloa mukaan!

www.hokutoryu.com/espoo